piątek, 16 października 2015

Co zobaczyć i gdzie dobrze zjeść w Paryżu ... oraz w innych polskich i europejskich miastach.Już od jakiegoś czasu miałam przyjemność pracować nad pewnym projektem, o którym wreszcie mogę opowiedzieć i się pochwalić! Otóż z inicjatywy Marysi (blog żona modna) wraz 13 innymi blogerkami stworzyłyśmy przewodnik po polskich i europejskich miastach. Jestem niesamowicie dumna z tego, że zostałam zaproszona do współpracy. Bardzo Ci dziękuję Marysiu! Wspaniała inicjatywa! 

Praca nad przewodnikiem pozwoliła mi przypomnieć sobie czas spędzony w Paryżu i od nowa odwiedzić ukochane prze mnie miejsca. Jest to oczywiście subiektywny przewodnik, ale dlatego też jest taki ciekawy.

W przewodniku znajdziecie informacje o tym co zobaczyć, gdzie warto się zatrzymać, zjeść czy porady jak się poruszać po mieście. Miasta opisane w przewodniku to: Szczecin, Sopot, Gdańsk, Malbork, Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Opole, Bielsko-Biała, Strasburg, Paryż i Barcelona. Przewodnik wymagał dużo pracy, czytania, szukania, wybierania miejsc które chce się opisać, korekty, ale wreszcie jest i możemy się nim z Wami podzielić!

Przedstawiam Wam autorki przewodnika:

Redaktor naczelna i inicjatorka pomysłu- Marysia z bloga Żona Modna
Paryż - Natalia Kędzia z bloga La vie d'une parisienne - czyli ja ^^
Sopot - Katarzyna Antończyk z bloga Architekt na Szpilkach
Gdańsk - Justyna Malinowska z bloga Blog z Miasta
Szczecin - Adrianna Fliszewska z bloga CzekoAda oraz Lidia Suska, z bloga Klejmotek
Malbork - Kasia Kędzierska z bloga Simplicite
Bydgoszcz -  Martyna Bobkowska z bloga Dance With the Camera
Poznań - Katarzyna Zbrojkiewicz z bloga Efekty Uboczne
Łódź - Ania Legenza z bloga Niebałaganka
Opole - Gosia Adamska z bloga Delimamma
Bielsko-Biała - Ewelina Pysz z bloga Thirdtimelucky
Strasburg - Magda Szupiluk z bloga Madou en France
Barcelona - Agnieszka Mikoś z bloga Gatofavorito

Życzę udanej lektury!


Przewodnik możecie obejrzeć klikając w Pobierz PDF, a następnie zapisać go sobie. Możecie również bezpośrednio pobrać wersję mobi na czytnik.http://zonamodna.com/?wpdmdl=1276http://zonamodna.com/?wpdmdl=1339Jeśli Wasz apetyt na zwiedzanie dalej jest niezaspokojony zapraszam do obejrzenia pierwszej części przewodnika , która pojawiła się w zeszłym roku (2014). Do pobrania TUTAJ :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz